sztućce domottiKompletowanie zawierającej wiele produktów i narzędzi zastawy, odchodzi powoli do lamusa. Minimalizm i prostota wkradły się niepostrzeżenie również w tę sferę naszego życia.

MINIMALIZM ZAWSZE W CENIE

Proste, wykonane z wytrzymałego materiału, a także doskonale wykończone sztućce Domotti to idealne propozycja dla każdej pani domu. Zestaw ten nie tylko świetnie dopełni nowoczesnego wnętrza, ale również wniesie powiew świeżości w bardziej tradycyjnej aranżacji.

Ponadczasowy charakter sztućców zapewnia ich nieśmiertelność. Wykorzystane mogą być one zarówno podczas rodzinnych biesiad, jak i większych jubileuszy. Srebrne wykończenie idealnie dopasuje się do każdej sytuacji.

ZASTAW SIĘ A POSTAW SIĘ?

Sztućce niewątpliwie nie istnieją bez kuchennych naczyń. Zastawa stołowa zawierająca kilkadziesiąt elementów to relikt przeszłości. Proste, a zarazem wyrafinowane pojedyncze sztuki talerzy, misek, a także filiżanek i kubków pełnią swoją funkcję bez względu na ilość posiadanej reszty zastawy.

Talerze Arcoroc to dobry przykład na to, że nie zawsze jakość idzie na równi w parze z ceną. Wysokiej jakości przydymione talerze zakupić można w odpowiednio niskiej cenie. Komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki, dlatego warto posiadać kilka egzemplarzy w swojej kolekcji.